UEFA Uluslar Ligi’nde Hırvatistan – Avusturya maçının tahmini

Hırvatistan’ın Avusturya’yı ağırlayacağı Cuma günü yapılması planlanan Milletler Cemiyeti’nin zamanı geldi.

Tüm tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve Hırvatistan— Avusturya maç istatistiklerimizi görmek için 1xbet promosyon kodu nasıl alınır ve maç başına en son oranlara geçin.

Hırvatistan

Önceki sonucundan cesaret alan Hırvatistan, Bulgaristan’a karşı uluslararası dostluk Maçlarında 2-1 kazandıktan sonra aynı şeyi umut edecek.

Hırvatistan, son 6 maçının her birinde gol ağını vurarak gol atmayı bırakmadı.

Bu süre zarfında 16 gol attılar ve sadece 5’i kaçırdılar. Bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini görmek ilginç olacak.

Avusturya

Avusturya, son maçında uluslararası dostluk maçlarının bir parçası olarak İskoçya ile 2-2 berabere kaldı.

Avusturya’nın sahaya çıktığı önceki altı karşılaşmada etkili karşılaşmalara olan sevgisini gösteren goller, her karşılaşmada ortalama 3,5 gol olmak üzere 21 kez kutlandı. Rakipler bu toplamın 8’ini attı.

Takım haberleri: Hırvatistan

Hırvatistan milli takımının menajeri Zlatko Daliç, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir problemi olmadığı için minnettar olacak ve kadro tamamen yaralanmadan arınmış olacak.

Muhtemelen Vatrenler, Dominik Livakovic, Domagoj Vide, Duja Kaleta-Kara, Josco Guardiola, Josip Juranovic, Luka Modric’e, Marcelo Brozovic’e, Mateo Kovacic’e, Borne Barişic’e, Andrei Kramarich’e ve Yosip Brekalo’ya başlangıç kadroları vererek 3-5-2’lik bir diziliş kullanacaklar.

Takım haberleri: Avusturya

Avusturya milli takımının patronu Ralph Rangnick, kesinlikle sağlıklı bir kadroyla bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Başlangıçta Heinz Lindner, Stefan Liner, Alexander Dragovic, Stefan Posh, Andreas Ulmer, Conrad Lymer, K. Baumgartner, Alessandro Shepf, Marcel Sabitzer, Sasu Kalayjic ve Marco Arnautovic’i serbest bırakarak Das Team’in 4-3-1-2 sistemini seçebileceğine inanıyoruz.

Tahmin

Bizim görüşümüze göre, Avusturya Hırvatistan’a karşı kapıyı açmak için yeterli şansa sahip olmalı, ancak bu yenilgiden kaçınmak için yeterli olmayacaktır.

90 dakikanın sonunda Hırvatistan’ın 2-1’lik skorla kazanacağına inanıyoruz. Görünüşe göre bu maçta pek bir şey olmayacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: