UEFA Uluslar Ligi’nde Hırvatistan – Fransa maçının tahmini

Pazartesi günü Uluslar Ligi’nde Hırvatistan – Fransa maçı yapılacak.

Hırvatistan – Fransa maçına ilişkin tam tahminler, istatistikler ve anketlerimiz 1xbet promosyon kodu 2022 artı maç başına en son oranları görebilirsiniz.

Hırvatistan

Hırvatistan, Avusturya’dan gelen Milletler Cemiyeti’nde 0-3 yenilgisinden sonra son sonucunu burada tekrarlamak istemiyor.

O maçta Hırvatistan% 61’lik bir topa sahipti ve 13’ü gole, 3’ü de gole vurdu. Öte yandan Avusturya, hedeften 14’ü, 8’i de hedeften 14’ü vurdu. Avusturya için Marco Arnautovic (41′), Michael Gregoric (54′) ve Marcel Sabitzer (57′) puan aldı.

Hırvatistan, son 6 maçının her birinde hedefi vurarak sürekli bir asist halinde.

Bu süre zarfında toplam 5 gol atarken toplam 16 gol attılar. Elbette, böyle bir eğilimin bir sonraki maçta da devam edeceğine dair kesin bir güvence yoktur.

Fransa

Milletler Cemiyeti’nin bir parçası olarak Danimarka’ya karşı önceki oyundaki yenilgiden sonra Fransa ve taraftarları bu oyunda daha iyi bir sonuç elde edebileceklerini umuyorlar.

O maçta Fransa% 60’lık bir topa sahipti ve 6’sı hedefe doğru yönlendirilen hedefe 19 vuruş yaptı. Fransa hesabındaki tek oyuncu Karim Benzema (51′) idi. Öte yandan Danimarka, hedeften 8’i hedeften 5’i olmak üzere 8 vuruş yaptı. Danimarka’ya Andreas Cornelius attı (68′, 88′).

Fransa son 6 maçında 22 gol attı. Fransa bu maçların her birinde gol attı. Bu süre zarfında savunucuları 4 gol attılar.

Kişisel toplantılar

Bu kulüplerin katılımıyla ligdeki son karşılaşma, Hırvatistan 1-2 Fransa skoruyla sona eren 14/10/2020 Milletler Cemiyeti’nin 4. günü maçında gerçekleşti.

O maçta Hırvatistan% 52’lik bir topa sahipti ve 4’ünün gole düştüğü hedefe 10 vuruş yaptı. Protokoldeki tek oyuncuları Nikola Vlasic (64′) idi.

Fransa, 3’ünün hedefi vurduğu hedefe 5 vuruş yaptı. Goller Antoine Griezmann (8′) ve Kilian Mbappé (79′) tarafından atıldı. Maç Bjorn Kuipers tarafından yargılandı.

🔮 Tahmin

Tüm faktörleri göz önünde bulundurursak Hırvatistan, gol atacağına ve muhtemelen net bir skor tutacağına inandığımız Fransa’nın golüne girmek için çok çalışmak zorunda kalacak.

Fransa’nın zaferiyle 0:1’lik skorla çok eşit bir mücadeleyi tercih ettik.

İyi bir oyun için umutluyuz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: