UEFA Uluslar Ligi’nde Hollanda’ya karşı Belçika maçının tahmini

Her iki takımın taraftarları, Belçika’nın Hollanda ile oynadığı Cuma günü yapılacak olan Milletler Cemiyeti maçını bekliyorlar.

1xbetten Belçika — Hollanda maçının tüm tahminleri, istatistikleri ve genel bakışları (en iyi bahis oranları dahil) sunulmaktadır.

Belçika

Bir önceki maçı kazanan Belçika, Uluslararası Dostluk Maçında Burkina Faso’ya karşı 3-0 kazandıktan sonra benzer bir sonuç elde etmeyi umuyor.

Son zamanlarda Belçika rakiplerini en iyi şekilde durdurmuyor, ancak bir kereden fazla kapının önüne geçmesine rağmen. Önceki 6 maçın analizi, bunlardan 5’inin Belçika kapısının kırıldığını, ancak bunlardan 6’sının gol attığını gösteriyor. Elbette böyle bir eğilim mutlaka bu maçta da devam etmeyecektir.

Hollanda

Son maçında Hollanda, uluslararası dostluk maçlarının bir parçası olarak Almanya ile 1-1 berabere kaldı.

Son derece başarılı karşılaşmalar için iştahını kanıtlayan goller, Hollanda’nın birliklerini gönderdiği son 6 maçta 21 kez kutlandı ve her karşılaşmada ortalama 3,5 gol attı. Rakipleri başarısız 5 puan bu gol.

Tahmin

Görüşümüze göre, Hollanda’nın zaferi yakalaması gerektiğini düşündüğümüz Belçika ekibine puan vermek için çok çalışması gerekecek.

Bu nedenle, her şey söylendiğinde ve yapıldığında bunun Belçika’nın 1-0 galibiyetiyle iyi bir savaş olacağını düşünüyoruz.

Bu stresli bir oyun olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: