UEFA Uluslar Ligi’nde İspanya ile Çek Cumhuriyeti maçının tahmini

Pazar günü Milletler Cemiyeti’nde İspanya — Çek Cumhuriyeti maçı yapılacak.

İspanya – Çek Cumhuriyeti maçına ilişkin tahminlerimiz, 1xbet turkey oynanan maçın istatistiklerini ve sonuçlarını ve en iyi bahis oranlarını görebilirsiniz.

İspanya

İspanya, Uluslar Ligi’nde İsviçre’ye karşı 0: 1’lik bir skorla yenildikten sonra son sonucunun tekrarlanmasını umuyor olacak.

O maçta İspanya% 66’lık bir topa sahipti ve 3’ünün hedefi vurduğu hedefe 7 vuruş yaptı. İspanya milli takımı için Pablo Sarabia (13′) attı. Öte yandan İsviçre, hedeften 1’i olmak üzere hedefe 6 vuruş yaptı.

İspanya, son 6 maçının her birinde gol atarken gol atmayı bırakmadı.

Bu süre zarfında 12 gol attılar ve sadece 4’ü kaçırdılar. Yakında bu eğilimin burada da devam edip etmeyeceğini öğreneceğiz.

Çek

Milletler Cemiyeti’nin bir parçası olarak Portekiz’e karşı önceki oyundaki yenilgiden sonra Çek Cumhuriyeti ve taraftarları daha iyi bir skor elde etmeyi umuyorlar.

O maçta Çekya% 37’lik bir topa sahipti ve gole 9 vuruş yaptı, bunlardan 1’i gole çıktı. Portekiz hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Portekiz için João Cancella (33′) ve Gonzal Guedes (38′) tarafından puanlandı.

İstatistikler yalan söylemiyor: Çek Cumhuriyeti son 6 maçtan 5’inde gol attı ve rakiplerinin 7 gol atmasına izin verdi. Çek Cumhuriyeti’nin arkasında biraz yumuşak bir taban var gibi görünüyor.

Kişisel toplantılar

Bu kulüpler arasındaki son maç, 2. maç günü 05/06/2022 Uluslar Ligi’nde gerçekleşti ve skor 2-2 İspanya – Çekya oldu.

O maçta Çekya topu% 21’lik bir paya sahipti ve 2’si gole giren gole 3 vuruş yaptı. Goller Yakub Piyek (4′) ve Jan Kuhta (66′) tarafından belirlendi.

İspanya hedefe 13 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Goller Gavi (45′) ve Inigo Martinez (90′) tarafından atıldı. Maç François Letelier tarafından yargılandı.

Takım haberleri: İspanya

İspanya milli takımının menajeri Luis Enrique, bu maçtan önce tamamen yaralanmayan bir grup sayesinde fiziksel formda herhangi bir problemi olmadığı için mutlu olacak.

Görüşümüze göre La Furia Roja, Robert Sanchez, Daniel Carvajal, Eric Garcia, Inigo Martinez, Marcos Alonso, Cocé, Rodrie, Carlos Soler, Marco Asensio, Ferran Torres ve Daniel Olmo’nun katılımıyla 4-3-3 sistemini kullanabilir.

Takım haberleri: Çek Cumhuriyeti

Tamamen yaralanmayan bir takım sayesinde, Çek milli takımının patronu Yaroslav Shilhava’nın bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorunu yok.

Çek Cumhuriyeti’nin Tomas Vaclik, Alyos Mateja, David Zima, Yakub Brabek, Vladimir Kufal, Alex Kral, Tomas Soucek, Yaroslav Zelena, Adam Glozek, Yakub Peshek ve Jan Kuhtu’yu seçerek 3-4-2-1’lik kadroyu seçmesi ihtimali yüksektir.

🔮 Tahmin

İspanya’nın, Çek Cumhuriyeti milli takımına karşı sahaya çıktıklarında birden fazla gol atacak kadar an yaratabileceğine inanıyoruz, ki bu da kapıları bulmakta zorlanacak.

Her şey söylendiğinde ve yapıldığında İspanya’nın 2-0’lık bir skorla kazanacağına inanıyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: