UEFA Uluslar Ligi’nde İspanya ile Portekiz arasındaki maçın tahmini

Perşembe günü Milletler Cemiyeti’nde İspanya Portekiz ile buluşuyor.

İspanya – Portekiz maçına ilişkin tahminlerimizi, istatistiklerimizi ve maç anketimizi bonus 1xbet görebilirsiniz (artı maç başına en iyi oranlar).

İspanya

Uluslararası Dostluk Maçında İzlanda’yı 5-0 yendikten sonra İspanya da aynı şeyi umuyor olacak.

İspanya, son 6 maçının her birinde gol atarak sürekli formda.

Bu dönemde 12 gol attılar ve sadece 4’ü kaçırdılar.

Portekiz

Portekiz, Avrupa Dünya Kupası elemelerinin bir önceki maçında Kuzey Makedonya’yı 2-0 mağlup ettikten sonra bu karşılaşmaya başlayacak.

O maçta Portekiz, zamanın% 64’üne sahipti ve gole 11 vuruş yaptı ve bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Bruno Fernandes Portekiz için attı (32′, 65′). Öte yandan Kuzey Makedonya hedefe 3 darbe indirdi, bunlardan 0’ı hedefe çarptı.

Portekiz milli takımının savunucularının ardı ardına yaptığı konuşmada, son 6 maçında «gollere karşı» skorları bir araya geldi. Bu süre zarfında saldırganları 14 gol attı. Elbette, böyle bir resmin bu oyunda da devam edeceğinden şüphe yoktur.

Kişisel toplantılar

29/06/2010 tarihinden itibaren karşılaşmaların istatistiklerine bakarsanız, her iki kulüp de puanları kendi aralarında paylaştı: İspanya bu maçlardan 1’ini kazandı, Portekiz 1’i kazandı ve 4 maç normal saatlerde berabere kaldı.

Toplamda bu maçlarda 11 gol atıldı, bunlardan 4’ü Furia Rocha ve 7’si Selesao olmak üzere toplam 11 gol atıldı. Bu, maç başına ortalama gol sayısını 1,83’e eşit olarak verir.

Takım haberleri: İspanya

İspanya milli takımı yöneticisi Luis Enrique, tamamen sağlıklı bir kadro sayesinde fiziksel formda herhangi bir problemi olmadığından memnun olacak.

Takım haberleri: Portekiz

Tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olan Portekiz milli takımının patronu Fernando Santos, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

✨ Tahmin

Portekiz’in İspanya’ya gol atmazsa hayal kırıklığına uğrayacağını düşünüyoruz, ancak bu onun diğer taraftan birkaç gol atmasını engellemez.

Islık çaldığında İspanya’nın 2-1’lik skorla çok yakın bir maç ve galibiyetini bekliyoruz. Bekliyoruz bir gelişme.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: