UEFA Uluslar Ligi’nde Macaristan vs İngiltere maçının tahmini

Cumartesi günü Macaristan’ın İngiltere’yi kabul ettiği Milletler Cemiyeti maçına geri sayım yapıyoruz.

Macaristan – İngiltere maçına ilişkin tüm tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve kullanıcı anketlerimiz, maç başına en son oranlar da dahil olmak üzere 1xbet promosyon kodu 2022 sunulmaktadır.

Macaristan

Macaristan, Kuzey İrlanda’ya karşı uluslararası dostluk maçlarında 0:1 yenilgisinden sonra yeni bir zafer kazanmayı umuyor.

Son sonuçlar, Macaristan’ın savunmasının daha fazla sağlamlık gösterdiğini gösteriyor. Macaristan cimri davrandı ve son altı maçta rakiplerinin gollerine atılan gol sayısını 4’e çıkardı. Ancak, bu oyunda böyle bir resim bir daha gerçekleşmeyebilir.

İngiltere

İngiltere, uluslararası dostluk maçlarının son maçında Fildişi Sahili milli takımının 3-0’lık galibiyetinden sonra bu maça çıkıyor.

Son yarım düzine maçta İngiltere 26 gol attı. İngiltere de bu oyunların her birinde tek bir golü kaçırmadı. Bu maçlarda rakipleri 2 gol attı.

Kişisel toplantılar

Bu takımlar arasındaki ligdeki son maç WC – Avrupa elemeleriydi, 8. gün, 12/10/2021 ve İngiltere 1-1 Macaristan sona erdi.

O maçta İngiltere, zamanın% 64’üne sahipti ve hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Gol atan tek oyuncu John Stones (37′) idi.

Macaristan hedefe 6 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı. Golü Roland Sally (24′) attı. Maç Alejandro Hernandez Hernandez tarafından yargılandı.

Takım haberleri: Macaristan

Macaristan milli Takımı yöneticisi Marco Rossi, tamamen yaralanmayan bir takım sayesinde fiziksel formda herhangi bir problemi olmadığı için minnettar olacak.

Takım haberleri: İngiltere

Tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olan İngiltere milli takımı patronu Gareth Southgate, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

💡 Tahmin

İngiltere’nin çok sayıda anı yaratabileceğine ve hedefe başarılı vuruşlar yapabileceğine inanıyoruz.

Aksine, Macaristan puan için mücadelede zorluklarla karşı karşıya kalabilir, ancak burada puanlayacaklarını düşünüyoruz.

Bizim seçimimiz, İngiltere’nin normal saatlerde 1-3’lik bir skorla kesin bir zaferidir.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: