Ufa vs Spartak Moskova, Rusya Premier Ligi’nin tahmini

Pazartesi günü BetBoom Arena’daki Premier Lig maçında, Ufa sahasının sahipleri Moskova Spartaküsüyle buluşuyor.

Ufa — Spartak Moskova maçının tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi ve maç başına en son oranlarımızı görmek için 1xbetten indir’e gidin.

Ufa

Bu maçta Ufa, Premier Lig’de Rostov FC ile 2-2 berabere kaldı.

O maçta Ufa, zamanın% 45’ini topa sahipti ve 4’ü hedefe ulaşan 13 vuruşla kaleye çarptı. “Ufa” nın bir parçası olarak Gamid Agalarov (16′, 57′) ayırt edildi. Rakibi FC Rostov’un golüne 12 vuruş var, bunlardan 5’i gole girdi. Rostov için Dmitry Poloz (21′) ve Pontus Almquist (59′) puan aldı.

Maç başına üç golden azı, Ufa’nın katıldığı son 6 maçının 5’inde kaydedildi. Bu dönemde gol dağılımını düşünürsek, rakipler toplam 5, Ufa ise 5 puan aldı.

Spartak Moskova

Moskova Spartacus, Avrupa Ligi’nin son maçında Napoli’ye karşı 2-1’lik skorla kazandıktan sonra sahaya çıktı.

O maçta Spartacus topu sahanın% 30’una sahipti ve 4 tanesi hedefe 12 vuruş yaptı. Spartacus için Alexander Sobolev attı (3′, 28′). Öte yandan SSC Napoli, 8’i hedefe isabet eden hedefe 19 vuruş yaptı. SSC Napoli’ye Elif Elmas’ı (64′) attı.

İstatistikler kendisi için konuşuyor: Moskova Spartakus, rakiplerinin toplam 13 gol attığı son 6 maçının 6’sında gol attı. Savunmada Spartacus zayıflığını gösterdi. Bu eğilimin burada da devam edip etmeyeceğini görmek ilginç olacak.

Yüz yüze

12/05/2019 tarihinden itibaren yüz yüze karşılaşmalarının istatistiklerine bakarsak, kulüplerin çok az paylaştığı söylenebilir: Ufa bu maçlardan 2’sini kazandı, Moskova Spartacus’u 2 kazandı ve 2’si normal saatlerde berabere kaldı.

Bu maçlarda toplamda 9 gol atıldı, bunlardan 5’i «Vatandaşlar» ve 4’ü «Halk Takımı» olmak üzere toplam 9 gol atıldı. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 1,5’dir.

Bu takımlar arasındaki ligdeki son maç, Premier Lig’in 9. turunun günü 25.09.2021 tarihinde gerçekleşti ve 2-0 «Spartacus» – «Ufa» skoruyla sona erdi.

Bu oyunda, Spartacus zamanın% 47’sine sahipti ve 10’unun hedefi olan 19 hedefe isabet etti. Goller Ezekiel Ponce (3′) ve Quincy Promes (29′) tarafından belirlendi.

Öte yandan Ufa, hedeften 2’si olmak üzere hedefe 12 vuruş yaptı. Maç Artem Lyubimov tarafından yargılandı.

Takım Haberleri: Ufa

Ufa’nın patronu Alexei Stukalov’un fiziksel formla ilgili herhangi bir problemi yok ve bu maça tamamen sağlıklı bir kadroyla yaklaşıyor.

Takım Haberleri: Spartak Moskova

Tamamen yaralanmayan bir grup sayesinde Moskova Spartacus yöneticisi Rui Vitoria’nın bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir problemi yok.

✨ Tahmin

Ufa’nın Moskova Spartacus’a karşı gol atmasının kolay olmayacağına inanmaya eğilimliyiz, ki bu da gol atacağına ve ilk etapta kalacağına inanıyoruz.

Bu nedenle, bunun Moskova Spartacus’ü 0: 1’lik bir skorla zafere karşı iyi bir mücadele olacağını düşünüyoruz.

Maçın bu kadar yakın olmasını bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: