Uluslararası Dostluk Maçında Karadağ’ın Yunanistan’a karşı tahmini

Her iki takımın taraftarları, Karadağ’ın Yunanistan ile oynayacağı Pazartesi günü yapılması planlanan uluslararası dostluk maçlarının başlamasını bekliyorlar.

Karadağ — Yunanistan maçının tüm tahminlerine, anketlere ve istatistiklere 1xbet promosyon kodu 2022 ve maç başına en son oranlara bakın.

Karadağ

Karadağ, uluslararası dostluk maçları çerçevesinde Ermenistan’a karşı yapılan son maçta 1-0 yenilgisinden sonra sonuçlarını iyileştirmeye çalışacaktır.

Karadağlılar Myodrag Radulovic, önceki 6 maçta toplam 6 kez rakibinin golünü attı. Tersine, bu süre zarfında onlara karşı atılan gol sayısı 7’dir.

Yunanistan

Yunanistan, uluslararası dostluk maçlarının son maçında Romanya’ya karşı 0:1 galibiyetinden sonra bu maça çıktı.

İstatistikler kendisi için konuşuyor: Yunanistan son 6 maçtan 5’inde gol attı ve rakiplerinin 6 gol atmasına izin verdi. Savunmada Yunanistan’ın ortadan kaldırılması gereken bazı zayıf noktaları var.

Tahmin

Bu iki takımı bölmek çok zor olsa da, hem Yunanistan hem de Karadağ’ın kapıları almak için yeterli fırsata sahip olacağına inanıyoruz.

Berabere kalmanın muhtemel olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle, düdük çaldığında 1-1’lik bir skorla çok eşit bir maç öngörüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: