Uluslararası dostluk maçında Türkiye’ye karşı İtalya’ya karşı tahmin

Salı günü Türkiye, Uluslararası Dostluk Maçının yaklaşan maçında İtalya ile buluşacak.

Türkiye – İtalya maçına ilişkin kapsamlı tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve anketlerimiz 1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır artı maç başına en son oranları görebilirsiniz.

Türkiye

Türkiye, Portekiz’e karşı önceki maçta 3:1 yenilgisinin ardından zafer yoluna dönmeyi umuyor.

Bu maçta Türkiye% 40’lık bir topa sahipti ve 12’si gole, 5’i de gole vurdu. Türkiye için gol atan tek oyuncu Burak Yılmaz (65′) idi. Portekiz hedefe 16 vuruş yaptı, bunlardan 8’i hedefe çarptı. Portekiz’e Otavio (15′), Diogo Jota (42′) ve Mateus Nunes (94′) puan verdiler.

Türkiye’nin gol atmakta hiçbir problemi yoktu, son 6 maçının her birinde gol attı.

Bu dönemde 13 gol attılar, onlara karşı atılan gol sayısı ise 12 oldu. Bu eğilimin bu oyunda devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

İtalya

WC — Avrupa elemelerinde Kuzey Makedonya’ya karşı yapılan son maçta yenilginin ardından İtalya durumu düzeltmeye çalışacak.

O maçta İtalya% 66’lık bir topa sahipti ve hedefe 32 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Öte yandan Kuzey Makedonya, hedeften 4’ü hedeften 2’si olmak üzere hedefe 4 darbe indirdi. Kuzey Makedonya’ya karşı Trijkowski attı (92′).

İtalya’nın son altı maçında Roberto Mancini, rakiplerinin kapılarını toplam 9 kez vurdu ve maç başına 1,5 gol attı.

Kişisel toplantılar

Bu iki takım arasındaki ligdeki son maç, Euro 2020’nin 1. maçının günü 11/06/2021 tarihinde gerçekleşti ve 0-3 Türkiye – İtalya skoruyla sona erdi. Yargıç Danny Mckeley idi.

💡 Tahmin

Bu iki takıma baktığımızda, Türkiye’nin galibiyet maçında golünü atabileceğine inandığımız İtalya maçında gol atmak için iyi bir iş çıkarması gerektiğine inanıyoruz.

Her şey söylendiğinde ve yapıldığında İtalya’nın lehine 0:1’lik bir oranla çok rekabetçi bir oyun seçtik.

Oyunun gergin olmasını bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: