Uluslararası dostluk maçları kapsamında Malta’nın Venezuela’ya karşı tahmini

Her iki takımın taraftarları, Malta’nın Venezuela ile oynayacağı Çarşamba günü yapılması planlanan uluslararası dostluk maçlarının başlamasını bekliyorlar.

Malta — Venezuela maçıyla ilgili tüm ipuçlarını, istatistikleri ve maç öncesi 1xbet turkey anketimizi (artı maç başına en iyi oranları) inceleyin.

İçindekiler
  1. Malta
  2. Venezuela
  3. Tahmin

Malta

Malta, Uluslararası Dostluk Maçlarında Kuveyt’i 2-0 yenerek tekrar kazanmayı umuyor.

Son sonuçlar gerçeği gizleyemez, bu da Malta’nın savunmasında kaliteden yoksun olmasıdır. Önceki altı maçta Malta, kalecisini geçemeyen 19 golü kaçırdı. Bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini öğrenelim.

Venezuela

Güney Amerika, Venezuela ve taraftarları, WC elemelerinde Kolombiya ile yapılan son maçta yenilginin ardından bu maçta daha iyi sonuçlar elde edebileceklerini umuyorlar.

İstatistikler kendisi için konuşuyor: Venezuela son 6 maçtan 6’sında gol atarken, rakipler 12 gol attı. Venezüella’nın savunmasında biraz yumuşak bir dip var gibi görünüyor.

Tahmin

Malta’nın Venezuela’nın bu takımına karşı bir kapı bulabileceğine inanmaya eğilimliyiz, ancak bir gol diğer taraftan bir çifti kaçırmalarını engellemeyebilir.

Maçın sonunda Venezuela lehine 1:2’lik bir galibiyetle çok gergin bir oyun görebiliriz. Bakalım bundan ne çıkacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: