Uluslararası dostluk maçlarında İngiltere’nin İsviçre’ye karşı tahmini

İngiltere, önümüzdeki Cumartesi Uluslararası Dostluk Maçında İsviçre ile buluşacak.

İngiltere — İsviçre maçındaki tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi ve en son bahis oranlarımızı öğrenmek için bonus 1xbet geçin.

İngiltere

İngiltere, Avrupa Dünya Kupası elemelerinde San Marino’ya karşı kazandığı zaferin sonucunu 0-10 puanla tekrarlamaya çalışacak.

O maçta İngiltere% 85’lik bir topa sahipti ve 13’ü hedefe ulaşan 22 gol attı. İngiltere için goller Harry Maguire (6′), Harry Kane tarafından atıldı (27′, 31′, 39′, 42′), Emile Smith-Rowe (58′), Tyrone Mings (69′), Tammy Abraham (78′) ve Bucayo Saka (79′). San Marino’nun 2 golü vardı, bunlardan 1’i hedefe çarptı. San Marino’nun arkasında Fabri (15′ Kendi golü) attı.

İngiltere, son 6 maçının her birinde gol atarak sürekli formda.

Bu dönemde 26 gol attılar, onlara karşı atılan gol sayısı ise 2 oldu. Bunu göz önüne alırsak, bu eğilimin önümüzdeki maçta devam edip etmeyeceğini beklemek ve görmek zorundayız.

İsviçre

İsviçre, Avrupa Dünya Kupası elemelerinin son maçında Bulgaristan’a karşı 4-0 kazandıktan sonra bu maça çıkacak.

O maçta İsviçre, zamanın% 69’una sahipti ve 9’u gole giren gole 18 vuruş yaptı. İsviçre milli takımının bir parçası olarak goller Noah Okafor (48′), Ruben Vargas (57′), Cedric Itten (72′) ve Remo Freuler (91′) tarafından atıldı. Öte yandan Bulgaristan, gole 1, gole 0 olmak üzere gole 1 darbe indirdi.

İsviçre milli takımının savunucularının bir dizi güvenilir performansı, önceki 6 maçta “karşı goller” puanının 1 olmasına neden oldu. Bu süre zarfında kendileri tarafından atılan gol sayısı 11 idi.

Kişisel toplantılar

07.09.2010 tarihinden itibaren önceki maçların sonuçlarının analizi, İsviçre için başarısız olduklarını gösteriyor. Tek bir galibiyet elde edemediler, İngiltere ise maçların yüzde 67’sini kazanarak liderliğini sürdürmeye devam ediyor.

Toplamda bu maçlarda 13 gol atıldı, bunlardan 10’u «üç aslan» ve 3’ü «Nati» idi. Maç başına ortalama gol sayısı 2.17 idi.

🔮 Tahmin

İsviçre’nin İngiltere milli takımının kalesine gol atabileceğine inanıyoruz, ancak muhtemelen onlara karşı attığı kadar fazla olmamalı.

Her iki takımın da gol atacağına bahse gireriz ve her şey söylendiğinde ve yapıldığında İngiltere’nin zaferi 2-1 olacaktır. Bunu dört gözle bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: