Union de Santa Fe-Boca Juniors Süper Lig Arjantin için tahmin

“Boca Juniors” gelecek stadyum 15 Nisan Cuma günü maç Süper Lig sahipleri ile “Union de Santa Fe”, bilgi 1xbet promosyon kodu.

Unión de Santa

Union de Santa Fe, profesyonel Lig Kupası’nda Colon’a karşı 1: 1 berabere kaldıktan sonra bu maça girecek.

Union de Santa Fe son zamanlarda gerçekten mücadele etti. Rekorları, önceki 6 maçta rakip takımlara karşı sadece 4 gol attı. Bu toplantılarda El Tatengue, attığı gol sayısını da 8’e çıkardı. Ancak, bu eğilim bu oyunda devam etmeyebilir.

Boca Juniors

Boca Juniors son maçında Libertadores Cup maçında Atletico Mineiro ile berabere kaldı.

Son zamanlarda, Boca Juniors’ın oynadığı oyunlarda en az bir tarafın boş bir sayfa alma eğilimi ortaya çıktı. Son altı karşılaşmalarını kontrol etmek, bunun 5 kez olduğunu gösteriyor. Bu karşılaşmalarda rakip taraflar 2 gol attı ve Los Xenezes takımı 4 gol attı.

↔Yüz yüze

15 Mart 2016 tarihli son kişisel karşılaşmalarının bir kontrolü, Unión de Santa FE’nin bunlardan 1’ini ve Boca Juniors 5’i kazandığını ve beraberlik sayısının 0 olduğunu gösteriyor.

Bu maçlarda toplamda 15 gol attılar, 4’ü El Tatengue ve 11’i Los Xeneizes attı. Bu maç başına ortalama 2,5 gol.

📋 Takım haberleri: Unión de Santa Fe

Union de Santa Fe patronu Juan Asconsabal, bu oyundan önce fitness konusunda hiç endişe duymuyor, çünkü seçim için yaralanmayan bir takım var.

📋 Takım haberleri: Boca Juniors

Grubun geri kalanında mevcut olması nedeniyle, Boca Juniors Miguel Rousseau sadece tek fiziksel formdan endişe etmelidir. Eduardo Salvio (çapraz bağların kopması) harekete geçmeyecek.

✨ Tahmin

Union de Santa FE’nin bu Boca Juniors takımını skorlamak için iyi bir işi olabileceğini düşünüyoruz, ki bu da sonunda gol atacağına ve belki de en saf haliyle kalacağına inanıyoruz.

Bu yüzden, Boca Juniors galibiyetiyle son derece rekabetçi bir oyun görüyoruz, maçın sonunda 0: 1’lik bir skorla.

İçinde biraz olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: