Velez Sarsfield – Estudiantes maçının Libertadores Kupası’nda tahmini

Veles Sarsfield

Velez Sarsfield ile oynanan maçlar son zamanlarda hareketli ve birçok gol şansı bekleniyor. Sadece son yarım düzine maçta 20 gol atıldı (maç başına ortalama 3.33 gol), bunların 11’i Vélez Sarsfield tarafından atıldı.

Estudiantes de la Plata

Estudiantes de La Plata son 6 maçta 8 gol kaydetti. Ayrıca Estudiantes de La Plata bu maçların her birinde gol attı. Bu süre zarfında rakipler 5 gol kaydetti. Ancak bu eğilim bir sonraki oyunda devam etmeyebilir.

Kişisel toplantılar

29/01/2019 tarihinden beri oynadıkları geçmiş maçlara bakıldığında, Vélez Sarsfield bunların 2’sini ve Estudiantes de La Plata 3’ü kazanıp 1 berabere kaldı.

Bu periyotta 7’si El Fortin ve 10’u Los Pincharratas olmak üzere toplam 17 gol atıldı. Bu maç başına 2.83 gol.

✨ Tahmin

Bize öyle geliyor ki Vélez Sarsfield çok fazla pozisyona sahip olabilir ve olmalı ve çok sayıda gol fırsatı değerlendirebilir.

Tersine, Estudiantes de La Plata hedefleri için savaşacak, ancak gol atmayı başarabileceklerini düşünüyoruz.

Her şey söylendiğinde ve yapıldığında Vélez Sarsfield’ın 3-1’lik bir galibiyet alacağını tahmin ediyoruz. Maç için tüm istatistikler ve güncel oranlar 1xbet promosyon kodu nasıl alınır bulunabilir.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: