Velez Sarsfield – River Plate maçının Copa Libertadores’e tahmini

Perşembe günü Copa Libertadores’in bu maçında Velez Sarsfield rakip River Plate ile oynayacak.

1xbet bonus nasıl kullanılır tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve Velez Sarsfield River Plate maç istatistiklerimizi ve en iyi bahis oranlarımızı bulacaksınız.

Velez Sarsfield

Velez Sarsfield, Süper Lig’de Defense-and-Justicia ile 1-1 berabere kaldıktan sonra bu maça hazırlanıyor.

Bu maçta Velez Sarsfield% 57’lik bir topa sahipti ve 2’si hedefte olmak üzere 7 gol attı. Vélez Sarsfield’in kadrosunda sadece Nicholas Garajalde (90′) çıplak kaldı. Defense ve Justicia’nın rakibi gole 11 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Nicolas Emanuel Fernandez (88′) Defense-and-Justicia’ya gol attı.

Vélez Sarsfield’ın katıldığı son 6 karşılaşmanın 5’inde maç başına en az üç gol atıldı. Bu dönemde gol dağılımı açısından rakipleri toplam 5, Velez Sarsfield ise 8 puan aldı. Geriye kalan tek şey, bu eğilimin bu oyunda devam edip etmeyeceğini beklemek ve görmek.

River Plate

River Plate, Lanus’un son maçında kazandığı 2-1’lik skorla Süper Lig’i kazandıktan sonra sahaya girdi.

O maçta River Plate% 57’lik bir topa sahipti ve 4’ü hedefe ulaşan 12 gol attı. River Plate için goller Jose Paradela (26′) ve Brian Romero (33′) tarafından atıldı. Rakip Lanus’un 6 golü vardı, bunlardan 3’ü hedefi vurdu. Lanus için Lautaro Acosta attı (35′).

River Plate savunmasının olağanüstü eylemleri sonucunda, son 6 maçında kaçırılan gol sayısı 4 oldu. Aynı dönemde kendilerine attığı gol sayısı 15 oldu.

Kişisel toplantılar

30/04/2016 tarihinden itibaren takımlar arasındaki son karşılaşmaların analizi, Velez Sarsfield’ın bunlardan 2’sini, River Plate ise 3’ünü kazandığını ve 1 beraberlik aldığını gösteriyor.

Bu karşılaşmalarda toplamda 12 gol atıldı, bunlardan 4’ü El Fortin takımının kapısına ve 8’i Los Millonarios takımının kapısına atıldı. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 2’dir.

Bu kulüpler arasındaki ligdeki son maç, Süper Lig’in 6. turunun yapıldığı gün 14/08/2021 tarihinde gerçekleşti ve River Plate — Velez Sarsfield’ın 2-0’lık skoruyla sona erdi.

O gün River Plate zamanın% 47’sine sahipti ve hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Goller Enzo Fernandez (50′) ve Brian Romero (90′) tarafından belirlendi.

Rakip Vélez Sarsfield hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan 4’ü hedefe ulaştı. Yargıç Pablo Echavarria’ydı.

Takım Haberleri: Velez Sarsfield

Diego Godin (Strike) ve Lautaro Giannetti (çapraz bağ kopması), Velez Sarsfield’in patronu Alexander Medina’nın takımının oyununa katılamayacaklar.

Takım Haberleri: River Plate

River Plate yöneticisi Marcelo Galliardo’nun oyuncularla ilgili birkaç sorunu çözmesi gerekiyor. Felipe Peña Biafor (fitness) ve Robert Rojas (tibia ve fibula kırığı) burada oynamayacaklar.

Tahmin

Vélez Sarsfield’ın River Plate kapısını vurmak için biraz şansa ihtiyaç duyabileceğini düşünüyoruz, ki bu büyük olasılıkla önemli bir galibiyet golü atacaktır.

Bu nedenle, aradaki düdük çaldığında River Plate lehine 0: 1 oranıyla iyi bir savaş bekliyoruz.

Umarım bu iyi bir maç olur.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: