Villarreal – Levante maçının İspanya La Liga’da tahmini

Levante, Villarreal sahasının ev sahipleriyle La Liga maçında oynamak için Pazartesi günü Estadio de la Cerámica’yı ziyaret edecek.

Villarreal’in Levante’ye karşı 1xbet promosyon kodu üzerindeki tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini ve en son bahis oranlarını görüntüleyin.

Villarreal

Villarreal, La Liga’da Alaves’e karşı 5: 2’lik zaferle son kez kaldıkları yerden devam etmek isteyecektir.

O maçta Villarreal% 63’lük bir topa sahipti ve 24 gol attı, bunlardan 10’u hedefe ulaştı. Villarreal’de Gerard Moreno (18 dakika, 88 dakika), Bulai Dia (27 dakika, 76 dakika) ve Eremi Pinot (79 dakika) öne geçti. Rakibi için Alaves, hedefe 2 vuruşla 5 gol attı. Pere Pons (44 ‘) ve Joselu (65’) kendilerini Alaves’in lehine ayırdılar.

Son zamanlarda Villarreal, önceki 6 maçta rakiplerinden 20 gol atarak kendi isteğiyle savunmayı artırdı. Bu karşılaşmalarda Villarreal de kendilerine atılan gol sayısının 7 olduğunu gördü.

Levante

La Liga yarışmasında Valencia’ya karşı önceki maçta yenilgiden sonra Levante ve destekçileri bu oyunda daha iyi bir sonuç elde edebileceklerini umuyorlar.

O maçta Levante% 51’lik topa sahipti ve 9’u hedefe isabet eden 15 gol attı. Levante’nin golleri Campagna (21 dakika), Roger Marty (24 dakika) ve Enis Bardi (91 dakika) tarafından atıldı. Öte yandan Valencia, hedefte 14 atış yaptı ve bunlardan 7’si hedefe çarptı. Gonzalo Gedes (44 ‘, 85’’ ve Carlos Soler (50 ‘, 72’) Valencia için gol attılar.

Yoğun olaylara olan iştahını kanıtlayan goller, Levante’nin birliklerini gönderdiği önceki 6 maçta 32 kez, maç başına ortalama 5.33 golle işaretlendi. Bu toplam sayıdan muhalefet ekipleri 14 puan topladı. Ancak bu eğilim bu maçta devam etmeyebilir.

Yüz yüze

10 Mart 2019’dan başlayarak önceki yüz yüze karşılaşmalarına baktığımızda Villarreal’in bunlardan 4’ünü, Levante’nin ise 2’sini kazandığını ve sıfır berabere kaldığını görüyoruz.

Bu çatışmalarda aralarında 18 gol atıldı, bunlardan 12’si El Submarino Amarillo, 6’sı Levante tarafından atıldı. Maç başına ortalama gol sayısı 3’tü.

Bu takımlar arasındaki son karşılaşma, Villarreal’in 1-5’lik skorla sona ermesiyle La Liga’nın 33. maçının 18.04.2021 maçıydı.

O maçta Levante% 44’lük topa sahipti ve 2’si hedefe isabet eden 11 vuruş yaptı. Kafaların yazarları Sergio Postigo (9 ‘Avtogol), Mikael Malsa (21’) ve Ruben Veso (72 ‘Avtogol) idi.

Öte yandan Villarreal hedefe 14 atış yaptı, bunlardan 7’si hedefe çarptı. Gerard Moreno (13 ‘) ve Samuel Chukwese (63’, 75 ‘) kendilerini ayırt ettiler. Ricardo De Burgos Bengoettchea maçına hükmetti.

Takım haberleri: Villarreal

Aralarından seçim yapabileceğiniz hemen hemen her şey var ve Villarreal antrenörü Unai Emery’nin, bir grup oyuncunun neredeyse hiç zarar görmediği için sadece bir fitness problemi hakkında endişelenmesi gerekiyor. Serge Orier (Kalça problemleri) topu kaçırdı.

Görünüşe göre El Submarino Amarillo’nun maçta 4-3-3 sistemini kullanabileceği ve Jeronimo Rulli, Juan Foyt, Raoul Albiol, Pau Torres, Alfonso Pedras, Manuel Trigueros, Etienne Capué, Daniel Parejo, Gerard Moreno, Bowlay’ı seçeceği anlaşılıyor. Dia ve Samuel Chukwese.

Takım Haberleri: Levante

Çoğunlukla mevcut olan takım sayesinde, Levante antrenörü Alessio Lishi’nin fiziksel zindelikle ilgili tek bir sorunu var. Skodran Mustafi (diz yaralanması) çıkmayacak.

Levante, Cardenas, Saone, Oscar Duarte, Ruben Veso, Carlos Katip, Jorge de Frutos, Gonzalo Melero, José Campana, Enis Bardie, Roger’e haraç vererek 4-4-2’lik bir devre ile oynayacak iyi bir şans var. ve José Luis Morales.

Tahmin

Bu oyunda Levante’nin Villarreal’e karşı bir kapı bulmak için yeterince tehlikeli olduğunu düşünüyoruz, ancak bu yenilgiyi önlemek için yeterli olmayabilir.

Tavsiyemiz, Villarreal için normal saatlerde 2-1’lik galibiyetle eşit bir maç için. Kesinlikle zor bir meydan okuma.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: