Villarreal maçının UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Liverpool’a karşı tahmini

Salı günü, Villarreal ve Liverpool arasında uzun zamandır beklenen Şampiyonlar Ligi yarı final maçı gerçekleşecek. Her ikisinin de bu aşamaya geldikleri ve finale ulaşan tarafın ödülünün yarışma finalinde göze çarpan bir yer olacağı göz önüne alındığında, bu gerçekten güzel olmalı.

Villarreal – Liverpool maçının tam tahmini, istatistikleri ve anketi 1xbet promosyon kodu 2022 ve güncel oranlarda sunulmaktadır.

Villarreal

Villarreal, Alaves’e karşı son maçında La Liga’da 2-1 yenilgisinden sonra daha iyi bir sonuç istiyor.

O maçta Villarreal, zamanın% 67’sine sahipti ve 6’sı hedefe ulaşan 16 vuruş yaptı. Villarreal için Samuel Chukwuese (47′) attı. Alaves’in golüne 11 vuruş vardı, bunlardan 5’i hedefe çarptı. Alaves için Laguardia (4′) ve Gonzalo Escalante (31′) puan aldı.

Son zamanlarda Villarreal nadiren kaçırmıyor. Villarreal’in önceki 6 maçtan 5’inde savunmasını kırması ve bu süre zarfında 7 gol atmasından endişe duyacaklar. Bununla birlikte, şimdi bu trendin bu oyunda devam edip etmeyeceğine bakmalıyız.

Liverpool

Liverpool, Premier Lig’de 0:1 kazandıktan ve önceki maçta Newcastle United’a yenildikten sonra bu toplantıya katılacak.

O maçta Liverpool, zamanın% 65’ine sahipti ve 10’u hedefe ulaşan 24 gol attı. Liverpool’da Nabi Keith’i (19′) attı. Newcastle United hedefe 4 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı.

Son yarım düzine maçta Liverpool 15 gol attı. Bu davaların her birinde Liverpool bir gol attı. Bu dönemde rakipler 5 gol attı.

🔮 Tahmin

Villarreal’ın Liverpool’u yenebileceğini düşünüyoruz, ancak tek bir gol yeterli olmayabilir.

Bu nedenle, Liverpool’un 90 dakika sonra 1-2’lik skorla kazanacağı gergin karşılaşmayı tahmin ediyoruz. Görünüşe göre bu maçta pek bir şey olmayacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: