West Bromwich Albion maçının CHP’ye karşı tahmini

CHP’nin Cuma günü Hawthorns’a West Bromwich Albion’un ev sahipleriyle şampiyonluk maçı için yaptığı gezi.

West Bromwich Albion — Queens Park Rangers maç öncesi anketimizin tüm ipuçlarını, istatistiklerini ve en son 1xbetten bahis oranlarına göz atın.

West Bromwich Albion

West Bromwich Albion bu maçta Preston North End’e karşı şampiyonada 1-1 berabere kaldıktan sonra oynayacak.

O maçta West Bromwich Albion %61’lik bir topa sahipti ve 12 gol attı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. West Bromwich Albion’un golünü Matt Phillips (45‘) attı. Öte yandan Preston North End, iki tanesi hedefe isabet eden 8 gol girişiminde bulundu. Ben Whiteman (26 ‘) Preston North End’in golcüsü oldu.

Valerien Ismael’in West Bromwich Albion’un son altı maçında 5 gol attı ve maç başına ortalama gol sayısı 0,83 oldu.

Queens Park Rangers

CHP son kez EFL Kupası maçında Everton ile 2-2 berabere kaldı.

Bu maçta Queens Park Rangers, topun %61’ini elinde tutmayı başardı ve hedefe 4 vuruşla 10 gol attı. Queens Park Rangers tablosundaki tek oyuncu Charlie Austin (18 ‘, 34’) idi. Rakibine göre Everton, hedefe 17 atış yaptı, hedefe 6 atış yaptı. Lucas Dinh (30 ‘) ve Andros Townsend (47’) Everton için gol attılar. Queens Park Rangers maçı dramatik penaltı atışlarında 8-7’lik skorla kazandı.

Etkili karşılaşmalara yatkınlıkları, Queens Park Rangers’ın sahaya çıktığı önceki altı maçta gollerin 20 kez işaretlendiği ve karşılaşma başına ortalama 3.33 gol attığı gerçeğiyle kanıtlanıyor. Bu toplam sayıdan muhalefet takımlarının 9’u var.

Yüz yüze

20 Aralık 2014’ten kalma geçmiş kişisel karşılaşmalarının analizi bize West Bromwich Albion’un bunlardan 3’ünü kazandığını, QPR’NİN 2 olduğunu ve çekiliş sayısının 1 olduğunu gösteriyor.

Bu dönemde çok sayıda gol atıldı, toplamda 29, karşılaşma başına ortalama 4,83 gol oldu.

Bu kulüplerin katıldığı ligin önceki maçı, West Bromwich Albion’u 2-2’lik bir skorla bitirdiği 22.07.2020 şampiyonasının 46. günü oldu. Queens Park Rangers.

West Bromwich Albion daha sonra topun sahipliğinin %50’sini ve 6’sı hedefe isabet eden 16 vuruşunu gerçekleştirdi. Goller Grady Diangan (44 ‘) ve Callum Robinson (49’) tarafından atıldı.

Öte yandan Queens Park Rangers, 3’ü hedefe isabet eden 7 hedefe isabet etti. Ryan Manning (34 ‘) ve Eberechi EZ (61’) kendilerini ayırt ettiler. Darren Ingland maçı değerlendirdi.

Takım haberleri: West Bromwich Albion

Personele baktığımızda, bunun neredeyse tamamen sağlıklı bir oyuncu grubundan West Bromwich Albion grevcisi Valerien Ismael’in endişe duyması gereken tek fiziksel endişe olduğunu söyleyebiliriz. Rico Richards (medial kollateral ligamanın yırtılması) uzaktadır.

Takım haberleri: CHP

Yaygın olarak erişilebilen bir grup sayesinde, CHP yöneticisi Mark Warburton sadece fitness ile ilgili tek sorun hakkında endişelenmelidir. Sam Field (diz cerrahisi) bu oyunu özlüyor.

💡 Tahmin

Queens Park Rangers’ın bu West Bromwich Albion takımına karşı bir kapı bulmak için yeterli ateş gücüne sahip olduğuna inanıyoruz, ancak bu yenilgiyi önlemek için yeterli olmayabilir.

Her iki takımın da bu 90 dakikanın sonunda West Bromwich Albion lehine 2-1’lik bir avantajla gol atmasını öneriyoruz. Bakalım işler nasıl gidiyor.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: