Willian, sözleşmeyi “kırmaya” karar verdikten sonra arsenal’e büyük miktarda para kazandıracak

Brezilya, 2020’de Londra rakibi Chelsea’den geçerek kulübe taşındı. Daha fazla spor haberleri ortağımızın web sitesinde bulunabilir 1xbetten.

Gunners ona ücretsiz bir transfer için imza attığını ve ona haftada 240.000 sterlinlik inanılmaz bir ücret ödemeyi kabul ettiklerini söyledi.

Amacının «kulüple sözleşme imzaladıktan sadece birkaç gün sonra Şampiyonlar Ligi’ni Arsenal ile kazanmak olduğunu« söyledi.

Beklentiler yüksekti, ancak kulüpteki ilk kampanyası son derece başarısız oldu.

33 yaşındaki futbolcu, arsenal’in yakın tarihin en kötü sezonlarından birini yaşadığı için 37 maçta sadece bir gol attı.

Willian şimdi onun gereksiz olduğunu düşünen Michel Arteta’nın gözünden kaçtı. Ancak, bir süre kulüpte kalacak gibi görünüyor.

Bunun nedeni, Sky Sports’un kava Solhecola da dahil olmak üzere çeşitli kaynaklara göre , Willian birkaç gün içinde Corinthians’a taşınmayı tamamlayacaktır.

İnanılmaz bir şekilde, Willian anavatanına taşınmayı güvence altına almak için sözleşmesini «kırmaya» karar verdi.

Brezilya’nın Arsenal ile yaklaşık 20 milyon sterlin değerinde iki yıllık bir sözleşmesi kaldı.

Ancak arka plana çekilmek ve sadece kenarda oturmak için büyük miktarda para almak yerine, ayrılmayı kabul etti.

Daily Mail, Willian’ın arteth’in mevcut planlarına uymadığını kabul ettiğini ve Emirates’i geri ödeme için itmeye başlamaktan ziyade dürüstlüğüyle terk etmeyi tercih edeceğini ekliyor.

Willian %70 daha az Maaşla Korintlilere taşınacak. Arsenal’in yöneticilerinin jestiyle «şaşırdıklarını» söylüyorlar.

Willian’a adil oyun. Neredeyse hiç çaba harcamadan kolayca bir servet kazanabilirdi, ancak kulüpteki zamanının bittiğini ve bunun için maaş almak istemediğini kabul ediyor.

Kulüp, ekibini daha da güçlendirmek için potansiyel olarak kullanabilecekleri büyük miktarda para biriktirdi.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: