Wings Sovetov — Spartak Moskova Rusya Premier Ligi

Premier lig maçında arenada “Dayanışma” Cuma günü sahipleri alan “Wings Sovyetler” oynayacak karşı Moskova “Spartacus”.

Ortağımızın web sitesine bakın 1xbet promosyon kodu tüm ipuçları, istatistikler ve maç öncesi Anketimiz «Sovyetlerin kanatları» — «Spartak Moskova» nın yanı sıra güncel oranlar.

İpuçları Kanatları

Sovyetlerin kanatları, groznensky’den Terek’ten son maçında Premier League 1: 2’deki yenilgiden sonra zafere geri dönmeyi umuyor.

Bu oyunda, «ipuçları kanatları ” %67 topa sahipti ve hedefe 3 vuruşta 16 gol attı. Sovyet kanatlarının hesabında vladislav Sarveli (49‘) ayırt edildi. Korkunç “Terek”14 atar, 6 atar. Daniel Utkin (6′) ve Mohamed Konate (20’), Grozny’den «Terek» lehine kendilerini ayırdılar.

Oyuncular takım Igor Osinkin “Wings ipuçları” attı 8 gol önceki 6 maçta. Öte yandan, aynı maçlarda attığı gol sayısı 6.

Bu düelloda Sovyetler kanatları, şampiyonanın son 4 maçında Spartacus’ü yenmedi.

Spartak Moskova

Premier Lig’de Rubin’e karşı son maçta yenilgiden sonra, Spartacus ve seyahat eden taraftarları bu oyunda daha iyi bir sonuç elde edebileceklerini umuyorlar.

Bu oyunda Moskova “Spartak” sahibi 57 % top ve 13 vuruş gol 5 isabet. Öte yandan Kazan «Yakut», 5 atışta hedefe 8 atış yaptı. Ilya Samoshnikov (49 ‘) kazan «Yakut»için kendini ayırdı.

İstatistikler yalan söylemiyor ve Moskova Spartacus son 6 maçın 5’inde gol attı ve rakibi toplam 8 gol attı. Savunma açısından, “halk ekibi” kesinlikle çok daha iyi hareket edebilir. Ancak, bu kalıbın bu maçta devam edeceğine dair bir garanti yoktur.

Geçmiş sonuçlarının analizi Spartak Moskova:

ligin son 2 maçında Deplasman maçlarında Yenilmedi.
şampiyonanın son 2 maçında deplasmanda galibiyet alamadı.

Yüz yüze

08.08.2016 tarihinden bu yana yapılan son tam zamanlı toplantıların gözden geçirilmesi, «Sovyetler kanatları» nın bunlardan 1’ini kazandığını ve «Spartak Moskova» nın 5’i sıfır berabere bıraktığını gösteriyor.

Toplamda, bu oyunlarda aralarında 17 gol atıldı, bunlardan 7’si «Perya» dan ve 10’u «Halk takımı»ndan. Maç başına ortalama gol sayısı 2.83 oldu.

Bu takımların yer aldığı ligin önceki maçı, Final skorunun Spartak Moskova 2-0 olduğu Premier Lig maçının 11.09.2019 günü oldu.

Hakem vitaly Çuvkov tarafından yapıldı.

Takım haberleri: kurulların kanatları

“Konseylerin kanatları” nın Yöneticisi Igor Osinkin, bu maçtan önce kesinlikle sağlıklı bir grup seçeceği için herhangi bir sağlık sorunu yaşamadığı için minnettar olacaktır.

Takım haberleri: Spartak Moskova

«Spartacus» Rui Vitoria’nın patronu, bir dizi erişilemeyen oyuncuyla savaşmak zorunda. Pavel Maslov (enflamasyon) ve Alexander Selikhov (parmak kırığı) kabul edilemeyecek olanlardır.

Tahmin

Bu maçta, Sovyetlerin kanatlarının Moskova Spartacus savunmasını kırabileceğine inanıyoruz, ancak bir gol yeterli değil.

Bu nedenle, biz tahmin “Spartak” Moskova olacak küçük bir farkla 1-2 maç tam zamanlı. Umarım bu iyi bir seçenektir.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: