Wolfsburg — Sevilla Şampiyonlar Ligi tahmini

Çarşamba günü yapılması planlanan Şampiyonlar Ligi maçının başlangıcına kadar Wolfsburg’un Sevilla ile oynayacağı zamanı sayıyoruz.

Wolfsburg – Sevilla maçındaki tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi görmek için 1xbet’e geçin (artı maç başına en iyi oranlar).

VFL Wolfsburg

Wolfsburg, Hoffenheim’ın son yenilgisinden sonra Bundesliga 1’de 3-1’lik skorla son sonucunu burada tekrarlamak istemiyor.

Bu maçta Wolfsburg topu% 50’ye sahipti ve 2’si hedefe isabet eden 12 gol attı. Wolfsburg tablosundaki tek oyuncu Ridl Bakü (25 ‘) idi. TSG 1899 Hoffenheim ekibi hedefe 11 vuruş yaptı, 3’ü de hedefe çarptı. Andrei Kramarich (45 ‘), Christoph Baumgartner (73’) ve Pavel Qazedabek (81 ‘) Hoffenheim’da gol attılar.

Mark van Bommel’in Wolfsburg takımı, önceki 6 maçında toplamda 7 kez gol atmaya çalıştıkları için ödül aldı ve onlara maç başına ortalama gol sayısını 1,17’ye eşit verdi.

Sevilla

Sevilla, son maçında hİspanyol’a karşı hİspanyol’a karşı 2-0 kazandıktan sonra mücadeleye giriyor.

Bu maçta Sevilla% 54’lük bir topa sahipti ve 5 vuruşla kaleye 12 vuruş yaptı. Sevilla’nın bir parçası olarak golcüler Yusuf En-Nesiri (13 ‘) ve Rafa Mir (87’) idi. Espanyol, hedefe 13 vuruş yaptı, 2’si hedefe çarptı.

Sevilla’nın oynadığı önceki 6 maçtan 5’inde, kendileriyle rakip taraflar arasında nispeten az sayıda gol atıldı. Bu büyünün bir parçası olarak maç başına toplam ortalama gol sayısı ihmal edilebilir 1,83’tür ve Sevillistlerin ortalama gol sayısı 1,33’tür. Bakalım bu eğilimi burada tutabilecek miyiz?

Takım Haberleri: WFL Wolfsburg

Xaver Schlager (çapraz bağ kopması), Bartosz Bialek (çapraz bağ kopması) ve Paulo Otavio (ayak bileği yaralanması), Wolfsburg VFL yöneticisi Mark van Bommel’e ulaşılamaz. Yönetici Mehmedi’nin diskalifiye olması nedeniyle bu oyunu oynayamaması.

Takım haberleri: Sevilla

Oyuna hazır tamamen sağlıklı bir takımla, Sevilla’nın patronu Hulen Lopetega’nın bu maçta yaklaşan olayları bildirmek için herhangi bir sağlık sorunu yok. Youssef En-Nesiri’nin diskalifiye olması nedeniyle bu maça katılmaya hakkı yok.

💡 Tahmin

Sevilla ve Wolfsburg’un burada inatçı bir düello yapmaları gerektiğini düşünüyoruz.

Bunun içinde biraz var ve isim vermek neredeyse imkansız. Bu yüzden seçimimiz 90 dakikanın sonunda 1-1’lik bir skorla gergin bir toplantı için burada.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: