Wolverhampton vs Everton APL tahmini

Pazartesi günü Molinho Stadyumu’ndaki Premier Lig maçında Wolverhampton sahasının sahipleri Everton karşısında sahaya çıkacak.

1xbet promosyon kodu nasıl alınır, Wolverhampton Wanderers — Everton maçına ilişkin tüm tahminleri, maç öncesi istatistikleri ve kullanıcı anketlerini ve en son bahis oranlarını gösterir.

Wolverhampton Wanderers

Bu maçta Wolverhampton, Premier Lig’de Leeds United’a karşı 1-1 berabere kaldıktan sonra oynanacak.

O Wolverhampton Wanderers maçında topun sahipliğinin %37’sini ve 8 gol atarken, 4 gol atarken 8 gol atmayı başardı. Wolverhampton Wanderers protokolündeki tek oyuncu Hee-Chang Hwan’dı (10 dakika). Rakibi Leeds United için hedefe 18 atış yaptı, hedefe 4 atış yaptı. Rodrigo Moreno (94 ‘) Leeds United’da öne geçti.

Wolverhampton Wanderers’ın son maçlarında sık sık kaçırılmadı. Gerçekler, Wolverhampton Wanderers’ın önceki 6 maçtan 5’inde 8 gol atarken savunmada bir atılım gördüğünü gösteriyor.

Bu maçta Wolverhampton Wanderers, ligin önceki iki maçında Everton’u yenemedi.

Everton

Watford son kez Premier Lig’de kaybettikten sonra Everton durumu düzeltmeye çalışacak.

O maçta Everton% 50’lik bir topa sahipti ve 4’ü hedefe isabet eden 15 gol attı. Everton’da golcüler Tom Davis (3 ‘) ve Richarlison (63’) idi. Rakibi için Watford, 8’i hedefe isabet eden 20 gol vuruşu gerçekleştirdi. Joshua King (13 ‘, 80’, 86 ‘), Juraj Cook (78′) ve Emmanuel Dennis (91 ‘) Watford için gol attılar.

İstatistikler bunu söylüyor ve Everton son 6 maçının 5’inde gol attı ve rakipleri toplam 12 gol attı. Savunmada Everton’un zayıf bir tarafı var gibi görünüyor. Bununla birlikte, şimdi bu yaklaşmakta olan maçta trendin devam edip etmeyeceğini görmek için beklemeliyiz.

Bu mücadeleye katılan Everton, ligdeki son 2 maçını deplasmanda kazanamadı.

Yüz yüze

11.08.2018 tarihinden itibaren son kişisel karşılaşmalarının incelenmesi, Kurtların bu maçlardan 2’sini ve Everton’u 3 kazandığını ve berabere kalanların 1 olduğunu gösteriyor.

Toplamda bu karşılaşmalarda aralarında 20 gol atıldı, bunlardan 11’i Kurtlar attı ve 9’u Şekerlemeler attı. Bu, maç başına ortalama gol sayısını 3,33’e eşit olarak verir.

Bu takımlar arasındaki ligin önceki maçı, final skoru Wolverhampton Wanderers’ın 1-0 olduğu 19.05.2021 Premier Ligi’nin 37. gününün maçıydı.

O maçta Everton% 41’lik bir topa sahipti ve 4 golle 14 gol attı. En etkili olanı Richarlison’du (48 ‘).

Öte yandan Wolverhampton Wanderers, hedefe 9 vuruş ve hedefe 3 vuruş yaptı. Maçı Andrew Madley’e yargıladım.

Takım Haberleri: Wolverhampton

Oscar Buur (Bilinmeyen Yaralanma), Yerson Mosquera (Hamstring Yaralanması), Bruno Jordao (Bilinmeyen Yaralanma), Johnny Otto (Diz Yaralanması) ve Pedro Neto (Diz Yaralanması) «Kurtlar» yöneticisi Bruno Lag için oynayamayacaklar.

Takım Haberleri: Everton

Everton menajeri Raphael Benitez, sınırlı sayıda üyeye sahip bir takım seçmelidir. Fabian Delf (omuz yaralanması), Dominic Calvert-Levin (ayak parmağı kırığı), Cenk Tosun (patellar patellar rüptür), Andre Gomes (baldır kemiğine travma) ve Abdoulaye Dukure (kemiğin stres reaksiyonu), komuta listesinde yer almayacakları isimlerdir. .

✨ Tahmin

Bu maçta Everton’un bu Wolverhampton Wanderers takımını skorlamak için gerekenlere sahip olduğunu düşünüyoruz, ancak bu muhtemelen yenilgiden kaçınmak için yeterli olmamalı.

Bunun sonunda Wolverhampton Wanderers’ın 2-1’lik galibiyetiyle çok inatçı bir oyun olacağını umuyoruz. Bakalım ne olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: