Zalgiris Vilnius — Malmö maçının Şampiyonlar Ligi elemelerinde tahmini

Zalgiris Vilnius Salı günü Şampiyonlar Ligi elemeleri kapsamında Malmö’den rakiplerini ağırlayacak.

Zalgiris Vilnius — Malmö FF maçıyla ilgili tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi (en iyi bahis oranları dahil) öğrenmek için 1xbetten gidin.

Zalgiris Vilnius

Zalgiris Vilnius, Balkani’ye karşı Şampiyonlar Ligi elemelerinde 1-0’lık zaferin ardından bir başka galibiyet için mücadele edecek.

Zalgiris Vilnius maçı ek süre içinde kazandı.

Son maçlarda Zalgiris Vilnius saldırıda oldukça etkisiz kaldı. Önceki altı maçta rakiplerinin kalesine sadece 4 gol attılar. Bu karşılaşmalarda Zalgiris Vilnius 5 gol attı.

Malmö FF

Malmö, son maçında IFK Norrköping’i yendikleri için Allsvenskan’da 0-2 kazandıktan sonra bu maça çıkacak.

O maçta Malmö FF,% 54’lük bir topa sahipti ve hedefe 22 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Malmö ff’de goller Mustafa Zeydan (10′) ve Isaac Kize Telin (57′) tarafından atıldı. IFK Norrköping hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı.

Ff’nin Malmö ile oynadığı önceki 6 maçtan 5’inde en az üç gol atıldı. Bu dönemde maç başına ortalama gol sayısı 3,67, Malmö FF tarafından atılan ortalama gol sayısı ise 2,33’tür. Bununla birlikte, bu eğilim mutlaka bu oyunda devam etmeyecektir.

Takım haberleri: Zalgiris Vilnius

Zalgiris’in patronu Vladimir Cheburin’in tam bir takımı var ve kesinlikle sağlıklı oyuncuların katıldığı maçta fiziksel uygunluk konusunda hiçbir endişesi yok.

Takım haberleri: Malmö

Ekibin tamamı sayesinde Malmö baş antrenörü Milos Milojevich’in fiziksel formla ilgili tek bir sorunu var. Adi Nakit (çapraz bağ kopması) bu oyunu kaçıracak.

✨ Tahmin

Bu maçta Zalgiris Vilnius muhtemelen Malmö FF takımının golünü atmak için yeterli an yaratacaktır, ancak istenen sonuca ulaşmak için tek bir gol yeterli olmayabilir.

Bu nedenle, hakem son düdüğü verdiğinde Malmö Ff’nin yakın maçı ve galibiyetini 1-2’lik skorla tahmin ediyoruz. Bu iyi bir oyun olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: